Vešiak na medaily lukostreľba - s menom, veľký, s fotorámikom a logom tímu

 • 39.17 EUR

Vešiak na medaily pre presného lukostrelcov

Lukostreľba je nádherný, vznešený a neobvyklý šport. Ak sa vaše dieťatko lukostreľbe venuje, zrejme má vo vínku výnimočnosť. Ale tiež veľkú odhodlanosť, húževnatosť a disciplínu, ktoré sú pre šport nutnou podmienkou. Víťazstvo na turnaji je mnohokrát vykúpené skorým vstávaním na tréningy, vynechaním obľúbeného sladkého, ale tiež prekonávaním prvotných nezdarov a neúspechov. Ak váš malý lukostrelec konečne zamieril presnú muškou a začal nosiť domov medaily, je na čase ho za jeho odvahu a pokoru k športu odmeniť. Pripravte mu štýlovú sieň slávy vo forme vešiaku na medaily. Nádherne to na ňom pristane aj jednému kúsku, ale zmestí sa ich tam aj celý rad. Každý deň si spoločne môžete pripomínať, že aj vzdialených cieľov sa dá dosiahnuť a že cesta k nim začína každý deň.

Vešiak si možno vyladiť do vlastných farieb a doplniť o nasledovné:

 • s menom šikovného lukostrelcov
 • doplníme ľubovoľným textom, odkazom či motivačným citátom
 • s farbou, ktorú sa trafíme malému lukostrelci priamo do čierneho (teda do vkusu)

  Vešiaky na medaily vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

  Viac o vešiaku na medaily

  • Vyrobený z kvalitnej bukovej preglejky
  • Farbíme do presných odtieňov podľa Vášho výberu nižšie
  • Veľkosť je cca 56 cm na šírku a 28 cm na výšku (vrátane rámčeku)
  • Fotku Vám môžeme vložiť pri výrobe do rámčeka a alebo možno zasunúť zhora

   Vešiak na medaily podľa Vašich predstáv? Bez problému.

   Chceme sa vášmu malému športovci trafiť do vkusu, preto vešiak radi prispôsobíme jeho potrebám. Pre naozaj talentované lukostrelcov radi rozšírime plochu pre medaily alebo necháme viac priestoru pre text. Napíšte nám, spoločne zamierime do čierneho a trafíme sa na prvý dobrú.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací