Vešiak na medaily basketbal - s menom, stredný

 • 15.13 EUR

Vešiak na medaily pre malého basketbalistu

Zamiloval sa váš syn do basketbalu? Možno to bude láska na celý život. Možno krátka známosť na pár tréningov. Možno záležitosť jednej či dvoch sezón. Či tak alebo onak, rodičovská podpora, láska a dôvera v jeho schopnosti pre neho veľa znamená. Práve to, ako ho podporíte v jeho malých detských snoch, bude mať veľký vplyv na to, či bude mať v živote odvahu snívať aj tie veľké. Trebárs nebude strieľať koše od čiary, ale bude z neho skvelý pediater, učiteľ so zmyslom pre humor alebo stavbár, ktorý si bude chodiť basket zahrať každý štvrtok popoludní. Športové zážitky a úspechy vášmu dieťaťu ale zostanú. Navždy si bude pamätať, ako chutí pocit víťazstva a ako sa človek cíti, keď po veľkej drine dosiahne úspech. Doprajte mu ten pocit zažiť a nechajte ho sa s ním chváliť každý deň vďaka krásnemu vešiaku na medaily. Či už si vystaví jednu medailu alebo desiatky, má to hlbší význam.

Vešiak na medaily pre malého basketbalistu

 • s menom vášho úžasného strelca košov
 • doplníme ľubovoľným textom, odkazom či motivačným citátom
 • s obľúbenou farbou úspešného basketbalistu

  Pozor, vešiak na medaily za basket je vhodný aj pre veľké medailistu.

  Viac o vešiaku na medaily

  • Vyrobený z kvalitnej bukovej preglejky
  • Farbíme do presných odtieňov podľa Vášho výberu nižšie
  • Veľkosť je cca 56 cm na šírku a 28 cm na výšku (vrátane rámčeku)
  • Fotku Vám môžeme vložiť pri výrobe do rámčeka a alebo možno zasunúť zhora

   Vešiaky na medaily vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

   Vešiak na medaily upravíme podľa Vášho želania

   Urobíme všetko, čo vášmu malému basketbalistovi uvidíme na očiach. Rozšírime vešiak, pretože jeho úspechy sú veľkorysé. Pridáme k vešiaka praktický rámik s fotografiou. Alebo necháme viac priestoru na jeho obľúbený citát či tímový pokrik. Napíšte nám a vymyslíme niečo úžasné.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací