Vešiak na medaily v behanie - s menom, stredný

  • 15.13 EUR

Vešiak na medaily pre malých aj veľkých bežcov

Máte doma vytrvalostného bežca alebo šprintéra? Nech už váš malý šampión zdoláva kilometre alebo má najlepšie časy na rýchle trate, máme pre neho originálny darček. Vešiak na medaily pre zdatného bežcov s jeho vlastným menom a motivačným citátom, mottom alebo napríklad vaším prianím ďalších úspechov. Na vešiak sa zmestí dobrá desiatka medailí, ale perfektne na ňom bude vyzerať aj jeden alebo dva kúsky. Vešiak na medaily bude vášmu malému bežci každý deň pripomínať, že úspech začína zaviazaním bežeckých topánok, prerážaním a prvým rozbehom. Každý ubehnutí meter aj kilometer sa totiž počíta a na pretekoch sa vždy všetko, čo je v nohách, prejaví.

Ukážte svojmu dieťaťu, ako si ceníte jeho húževnatosti a ako veľmi mu fandíte. Aj keď nestihnete všetky dôležité tréningy a preteky, medaily môžete vešať vždy spoločne.

Vešiak možno vyladiť podľa Vašich prianí

  • Možno umiestniť ľubovoľný odkaz podľa Vášho želania
  • Chýbať nesmie ani meno onoho úspešného bežca (môžete doplniť aj názov tímu a pod.)
  • Vešiaky vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

    Máte vlastnú predstavu? Nie je problém.

    Každý vešiak je originál vyrobený na mieru, preto ho veľmi ľahko môžeme upraviť podľa Vašich predstáv. Je váš medailista naozajstný šampión a nosia medaily z každého závodu - žiadny problém, zväčšíme plochu pre medaily. Rovnako tak môžeme upraviť aj priestor pre text alebo venovať vešiak na medaily treba celému bežeckému tímu. Stačí napísať.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací