Rámček na fotky pre scenáristu svojho života

Spomienky ako z filmového plátna

Maturitné ples, školské večierky s priateľmi, narodeninové oslavy. To všetko sú chvíle, ktoré si človek chce uchovať v srdci aj v mysli. Ale čo tak mať tieto okamihu stále na očiach? K tomu sa skvele hodí rámčeky na fotky. A čo potom taký rámček ala filmová klapka. Takýto dodá tým nezabudnuteľným Okamihům ten správny šmrnc. Zvlášť keď si ho môžete vyladiť podľa svojich predstáv a prianí.

Upravte si rámček na fotky presne podľa Vás:

· Doplňte si vlastný text

· Možnosť pridať dátum alebo rok

· Veľké množstvo farebných variantov

Rámčeky vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

Inšpirácia dobrá, ale chcete to trochu inak?

Rámčeky na fotky z našej dielne Vás inšpirovali, ale Vy si myslíte, že máte lepší nápad? U nás na okamih nie je nič nemožné. Pokiaľ chcete rámček upraviť podľa Vašich predstáv, potom nám ich bez obáv napíšte do dopytového formulára a spoločne vymyslíme ten najlepší rámček Vám na mieru .

  • 9.78 EUR
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací