Fotorámik s menom a motýlikmi I.

  • 12.55 EUR

Rámček s menom a motýliky

Spomeniete si, ako ste prvýkrát cítila v bruchu motýliky, keď ste stretla svojho vysnívaného muža? A potom o niekoľko rokov či mesiacov neskôr, keď sa na svet chystal nový človek. Pravda, motýle to boli len zo začiatku, potom už prišla kopa kopancov a objavovanie. A keď sa ten malý batôžtek šťastia narodil, prileteli motýlikov snáď tisíce. S rozklepanýma rukami ste ho prvýkrát prezliekala, nakukovali do postieľky, či ešte spí, a upokojovala, upokojovala a upokojovala. Aj keď všetky vaše spoločné okamihu neboli ľahké a krásne ako motýlie krídla, predsa v nich niečo nepostihnuteľná bolo. A odleteli možno rýchlejšie, než keď vám zamávajú motýle svojimi krídlami. Práve preto by ste na ne mali s láskou spomínať, zachytiť je v ružových (alebo napríklad žltých či zelených) farbách a mať ich každý deň na očiach.

Rámček si vylaďte do vlastných farieb. My ho doplníme

  • menom Vášho bábätka (alebo i Vašim menom)

  • a pripíšeme vášmu dieťatku vzkaz podľa Vášho želania


  • Rámčeky vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

    Rámček upravíme podľa Vášho želania

    Nestačí vám dva motýle, ale chcete ich celú záplavu? Máte doma malú lienku, a tak by ste ocenili skôr rámček s lienkou? Alebo malého chrobáčika? Skrátka sa vaše predstavy do našich rámčekov nezmestia. Nevadí. Napíšte nám a spoločne vymyslíme perfektné rámček pre vašu ratolesť.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací