Dekorácie s menom a údajmi o narodení dieťaťa vhodná ako doplnok do bytu

  • 27.07 EUR

Dekorácie s menom bábätka a údajmi o narodení

Niektoré veci, dáta a čísla nikdy nezabudnete. Trebárs ako dátum narodenia vášho dieťatka, jeho miery a váhy aj to, v koľko hodín prišlo na svet. Navždy si budete pamätať, ako pri odchode do nemocnice fúkalo, či ste stihla dosnídat a či ste neukladala veci do tašky na poslednú chvíľu. Okamihy spojené s narodením vášho bábätka sú nezabudnuteľné a jedinečné. Často spojené s radom bizarných historiek a omylov, chvíľou bolesti, ale aj ohromné ​​radosti. Priviedli ste na svet nového človeka. A začali ste spoločne s ním písať jeho príbeh. Starať sa o to, aby mu bolo na celom svete sladko a dobre ako v maminom náručí, a pripravovať ho na všetky dobrodružstvá, ktorá mu život prinesie. Uchovajte si pamiatku na tieto vzácne okamihy vďaka dekoráciu s menom bábätka a údajmi o jeho narodení. Každý deň vám pripomenie, aké veľké veci ste zvládli, ako veľkých darov sa vám dostalo, a že je na svete niekto, kto vás nesmierne potrebuje.

Krásna drevená dekorácia

  • s menom Vášho bábätka

  • s údajmi o narodení

  • s hravými farbami a stužkami na želanie, aby ladila s Vašim izbou.

  • Dekorácie vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou. Každá dekorácie prejde našimi rukami hneď niekoľkokrát a s láskou ju tiež krásne zabalíme.

    Dekoráciu upravíme podľa Vášho želania

    Nie sú pre vás dôležité miery a váhy dieťaťa? Alebo nechcete uvádzať presnú hodinu narodenia? Ale nutne by ste na dekoráciu potrebovali iné údaje - napríklad poznámku o tom, že vaše zlatíčko malo čierne vlásky alebo že sa narodilo za veternej noci. Skrátka sa vaše predstavy do našich dekorácií nezmestia. Nevadí. Napíšte nám a spoločne vymyslíme perfektné dekoráciu pre vašu ratolesť.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací