Dekorácia do bytu s menom a medvedím plyšákom s možnosťou doplnenia údajov o narodení.

  • 31.21 EUR

Dekorácia, ktora vyrazí dych

Čo darovať Ako darček k narodenie bábätka? Chcete byť originálny? Potom je pre Vás menovky pár exeláns Ako stvorený. Nie je to totiž Žiadna obyčajná menovky Alebo dekorácie, ale naozaj originálne drevené, ručne Prepracovanie menovky Vášho bábätka, ktora skvele poslúž ai Ako dekorácia do detskej izby. Využiť ju mozem napríklad ai Ako menovky na dvere detskej izbičky, alebo skrátka Ako uznáte za vhodné. Čelu dekoráciám Vám navyše spracujeme individuálne podľa vašich predstáv.

menovky Vám na mieru

Na okamihu nie je nič nemožné a keďže vieme, že vybrať správnu meno dá Parfemy práce, my si radi dáme tú prácu ai s výrobou tej najlepšej menovky Priamo pre Vás. Zvoľte si ľubovoľne Farbu písma hľa mašličiek, tak aby dekorácie ladila s detskú izbou.

Inšpiroval sme Vás, ale máte lepší nápad?

V takom prípade sa nebojte nás osloviť Priamo do dopytového formulár . Na okamihu sa zelanie plní, takže sa s Vami Spoločne radi pokúsime vytvoriť dekoráciám podľa vašich predstáv. Na tie Nezabudnuteľná okamihy sa totiž spomína musí. A to treba Vďaka fotografiám, na ktore ŠÚ ideálne originálne drevené rámčeky.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací