Vešiak na medaily s hasičským autom - veľký, s fotorámikom

  • 42.85 EUR

Vešiak na medaily pre tie najlepšie dobrovoľných hasičov

Máte doma malého dobrovoľného hasiča a ste na neho pyšní? Ešte aby nie, však dobrovoľných hasičov nie je nikdy dosť, či už veľkých alebo malých. Prekonávať nové a nové prekážky, zachraňovať ľuďom ich životy, domy a podobne. To je rozhodne veľmi záslužná činnosť. A takých súťaží pre malých i veľkých hasičov je tiež celá rada. Niet teda divu, že možno už neviete, kam medaily z takýchto súťaží umiestniť. Máme pre Vás skvelý návrh. U nás na okamih zoženiete perfektné vešiak na medaily, ktorý si dokonca môžete prispôsobiť Vaším vlastným predstavám. Vďaka takému vešiaka si spomienky na tie jedinečné okamihy uchováte navždy na očiach. Súčasťou vešiaku je navyše miesto na fotografiu hasičov, aby bolo jasné, komu patrí.

Vešiak si možno vyladiť do vlastných farieb a doplniť o nasledovné:

  • Meno malého či veľkého statočného hasičov
  • Ľubovoľný odkaz či priania

    Vešiaky na medaily vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

    Vešiak na medaily podľa Vašich predstáv? Bez problému.

    Máte vlastnú predstavu, ako by zrovna Váš vešiak na medaily mal vyzerať? Chcete na neho dodať hasičské auto alebo potrebujete na medaily viac miesta? Chcete mať namiesto jedného miesta na fotografiu hneď dve? Nič nie je nemožné. Pošlite nám svoje podnety a spoločne potom vymyslíme ten najlepší vešiak na mieru priamo pre Vás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací