Vešiak na medaily streľba - s menom, stredný

 • 15.13 EUR

Vešiak na medaily za perfektnú streľbu

Máte doma malého športovca? Dokonca medailistu. Či už má doma jednu ťažko vydretú bronzovú alebo celý rad zlatých, určite by bolo pekné mať je denne na očiach. Pripomínať si zúročenie drinu, skoré vstávanie na tréningy alebo len to, že sa namiesto váľanie pri počítači pokúša o niečo zmysluplnejšie. Ukážte svojmu malému športovci, že ste na neho hrdí a že vám svojou aktivitou robí nesmiernu radosť. Terč za neho síce netrafíte, ale výstavka jeho medailí môže byť zásahom do čierneho. Na praktický vešiak na medaily za perfektnú streľbu sa zmestí celá rada ocenení, ale krásne bude vyzerať aj s jednou jedinou medailou. Vám už len stačí vymyslieť mu milý odkaz od srdca a vybrať jeho najobľúbenejšie farbu.

Vešiak si možno vyladiť do vlastných farieb a doplniť o nasledovné:

 • Meno malého či veľkého strelca
 • doplníme ľubovoľný text či odkaz
 • farebnosť podľa Vášho gusta

  Vešiaky na medaily vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

  Viac o vešiaku na medaily

  • Vyrobený z kvalitnej bukovej preglejky
  • Farbíme do presných odtieňov podľa Vášho výberu nižšie
  • Veľkosť je cca 56 cm na šírku a 28 cm na výšku (vrátane rámčeku)
  • Fotku Vám môžeme vložiť pri výrobe do rámčeka a alebo možno zasunúť zhora

   Vešiak na medaily podľa Vašich predstáv? Bez problému.

   Máte vlastnú predstavu, ako by zrovna Váš vešiak na medaily mal vyzerať? Chcete na neho dodať hasičské auto alebo potrebujete na medaily viac miesta? Chcete mať namiesto jedného miesta na fotografiu hneď dve? Nič nie je nemožné. Pošlite nám svoje podnety a spoločne potom vymyslíme ten najlepší vešiak na mieru priamo pre Vás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací