Fotorámik na viac fotiek k narodeniu dieťaťa s motýle, koníkom a menom dieťaťa

  • 53.49 EUR

Nezabudnuteľný okamih nie je len jeden

Prvý pohľad na Vášho malého drobčeka, prvé kroky, prvý úsmev a podobne. Nezabudnuteľných okamihu, ktoré si chce človek uchovať nielen v hlave, ale aj na očiach, je skutočne veľa. My z dielne okamihu to vieme, a preto sme práve pre tieto prípady pripravili rámček na viac fotiek, konkrétne tzv. Čtyřrámeček, do ktorého môžete dať fotografie hneď štyri. Takýto rámček skvele poslúži ako dekorácia do detskej izby, a to predovšetkým vďaka motívu motýlikov a koníka. Unikátna je naviac aj v tom, že si ho môžete vyladiť podľa svojich predstáv.

Rámček pre Vás na mieru:

· Vlastný text - meno alebo venovanie

· Visačky s údajmi o narodení bábätka - dátum, čas a miery

· Farby a stužky podľa Vášho želania

Celkový rozmer rámčeka je 58 cm a je vyrobený pre fotografie 2x 15x10cm a 2x 10x10cm

Rámčeky vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

Máte vlastnú predstavu, ako dekoráciu ešte vylepšiť?

Ak sa Vám náš rámček na viac fotiek páči, ale máte ešte niečo, čo by ste na ňom vylepšili, nebojte sa nám napísať do dopytového formulára . Spoločne môžeme pre Vás a Vaše bábätku vytvoriť rámček presne podľa Vášho želania. Rámčeky a ďalšie dekorácie vyrábame v našej chránenej dielni a na okamih nie je skrátka nič nemožné.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací