Rámček na fotky s údajmi o narodení dieťaťa na výšku

  • 12.46 EUR

Narodenie dieťatka - udalosť, ktorú si chcete uchovať v hlave aj na očiach

Deväť mesiacov ste ho nosila pod srdcom, prežívala pocity strachu, radosti i bolesti, ale už je konečne tu a bude tu už navždy s Vami. Narodenie bábätka, je skrátka jednou z najväčších udalostí v živote. Práve preto je dobré si na ten okamih uchovať spomienku nielen v hlave, ale aj niekde, kde ju budete mať stále na očiach. A s tým Vám môžeme pomôcť my. V našej dielni vyrábame drevené rámiky práve pre uchovanie takých okamihu, ako je narodenie bábätka. Na rámček si totiž môžete napísať meno bábätka, zvoliť si farbu a mnoho ďalšieho. Navyše rámček je aj skvelý darček k narodení bábätka.

Na rámik možno doplniť:

· Miery - váha, výška

· Dátum narodenia bábätka

· Čas narodenia

· A samozrejme meno bábätka

· Možno navyše zvoliť farbu podľa Vašich predstáv, aby ladila s izbičkou dieťatka

Rámčeky vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

Máte inú a lepšiu predstavu? Nie je problém, napíšte nám ju.

Máte lepšiu predstavu, ako by mal onen rámček vyzerať, ale sami ho vyrobiť nezvládnete? Potom nie je problém obrátiť sa práve na dielňu okamihu. Napíšte nám svoju predstavu do dopytového formulára a spoločnými silami Vám pomôžeme vytvoriť ten najlepší rámček.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací