O nás

Vyrábame voňavé originálne rámčeky pre Vás i Vašich blízkych. Rámujeme nejroztomilejší bábätka, najkrajšie nevesty a jedinečné okamihy každého z Vás. Máme radi výnimočné rámčeky s dušou, preto zvládneme splniť takmer všetky želania našich zákazníkov.

Malá voňavá výrobňa a dielňa plná nápadov

Sme malá chránená dielňa, ktorá vyrástla v obývačke dvoch manželov. Kým Lenka chcela zákazníkom robiť radosť originálnymi rámčeky a vkusným dizajnom, Pavol vedel rámčeky zhotoviť technicky a rozumel si so všetkými strojmi, ktoré sú na to potrebné. Z malej rodinnej firmy sme sa postupne rozrástli v chránenú dielňu, ktorá začína spolupracovať s ďalšími tvorcami rámčekov. Podstata našej práce zostáva ale od prvej chvíľky rovnaká: Vytvárať kvalitné a voňavé rámčeky pre jedinečné a dôležité okamihy životov našich zákazníkov. Chceme im robiť každý deň o kúsok krajšie a príjemnejšie.

Originalita

Každé dieťa je originálny. Maľuje slona s ružovými bodkami. Predstavuje si, čo všetko má v brušku veľryba. Práve v tom nás inšpiruje naša dcéra aj nápady našich zákazníkov.

Individuálny prístup

Vaše nápady sú pre nás veľkou inšpiráciou, preto sa pokúsime vytvoriť presne taký rámček, aký by ste si chceli přiťuknout do obývačky alebo do detskej izby.

Záruka kvality

Každý z rámčekov prejde našimi rukami hneď niekoľkokrát a pri výrobe mu venujeme tú najväčšiu starostlivosť. Vyrábame z prírodných materiálov a snažíme sa nevytvárať veľké množstvo odpadu.

Chránená dielňa

Vzájomne si pomáhame a pomáhame ostatným. U druhých hľadáme predovšetkým ich prednosti, ktoré sa snažíme rozvíjať. Vďaka tomu sa u nás môže realizovať veľa šikovných rúk i hláv.


Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací